La ponente de hoy es Anaheli María Vázquez Sánchez, de La Mancha

La ponente de hoy es Anaheli María Vázquez Sánchez, de La Mancha

Anaheli María Vázquez Sánchez

Maestría en Psicología, Formación ELE, Examinadora DELE, Preparadora SIELE

5 años de experiencia como profesora de español, examinadora DELE y metodóloga (programa de inducción y formación de profesores)

Autora de materiales de enseñanza ELE (Español en vivo, Proyecto MATURA, Aventuras, entre otras colaboraciones)

Su taller: SIELE

Durante la ponencia se presentarán las ventajas de la certificación SIELE. En primer lugar, se hará una comparativa entre SIELE y DELE, seguido de las características únicas del SIELE. 

Luego, se hablará del profesor como preparador SIELE, qué pasos debe tomar para prepararse y los puntos clave que deben considerarse al momento de preparar candidatos. Durante esta parte, se ejemplificarán algunas actividades que pueden llevarse a cabo durante las clases. 

Finalmente, se abrirá una sección de preguntas y respuestas sobre el examen. 

La Mancha

Nasza szkoła funkcjonuje już od ponad 12 lat w Gdyni. Centrum Języka Hiszpańskiego La Mancha to miejsce, w którym uczniowie nie tylko uczą się języka hiszpańskiego (a także portugalskiego, włoskiego i francuskiego), ale też mogą poznać kulturę krajów hiszpańskojęzycznych i uczestniczyć w wielu wydarzeniach poświęconych jej krzewieniu. Szkołę wyróżnia jej doświadczona i zróżnicowana kadra – polscy lektorzy z kierunkowym wykształceniem i pasją do nauczania oraz native speakerzy z różnych krajów hiszpańskojęzycznych: Kolumbii, Gwatemali, Meksyku, Kostaryki, Kuby, Boliwii i Wenezueli. Od 2019 roku placówka jest jedynym ośrodkiem egzaminacyjnym DELE podlegającym Instytutowi Cervantesa w Warszawie i w Madrycie – dwa razy do roku organizuje egzaminy DELE sprawdzające wiedzę uczniów i pozwalające uzyskać prestiżowy certyfikat potwierdzający biegłą znajomość hiszpańskiego. Co więcej, jako jedyna szkoła w Polsce należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Szkół Języka Hiszpańskiego FEDELE.

Hiszpańska Książka

Hiszpańska Książka powstała z miłości do języka hiszpańskiego! Znajdziesz w niej wartościowe publikacje na różnych poziomach zarówno dla początkujących, średniozaawansowanych, jak i dla osób, które już wykorzystują swoje znajomości językowe w pracy zawodowej. Książki do nauki języków dla dzieci i młodzieży w naszej księgarni lingwistycznej charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym. 

Jako milośnicy i nauczyciele języka hiszpańskiego postanowiliśmy, że stworzymy coś swojego, co będzie wyróżniało Hiszpańską Książkę. Tak właśnie powstały podręczniki do nauki języka hiszpańskiego Español en Vivo. To podręcznik dla poziomu A1 i A2 stworzony przez zespół nauczycieli Szkoły Językowej La Mancha. Stworzyliśmy również zbiory zadań przygotowujących do matury. Co kwartał wydajemy magazyn po hiszpańsku El Mundo Hispano. Wszystko to znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz stacjonarnie w Gdyni!.

Los comentarios están cerrados.