Andalucía Trade nos acompañará en esta edición de Expertos ELE 2023

Andalucía Trade nos acompañará en esta edición de Expertos ELE 2023

Andalucía TRADE, la Agencia Empresarial para la Transformación y el Desarrollo Económico, jest agencją powołaną przez Rząd Autonomicznego Regionu Andaluzji w celu promowania produktów i usług andaluzyjskich za granicą i wspierania andaluzyjskich firm na rynkach światowych. Agencja odpowiada także za obsługę inwestorów zagranicznych zainteresowanych lokowaniem swojej działalności w Andaluzji.

Siedziba główna TRADE znajduje się w Sewilli, stolicy Andaluzji. Agencja posiada Sieć Biur Zagranicznych (hiszp. Red Exterior) w 75 krajach na 5 kontynentach.  

Od 2003 roku Agencja prowadzi biuro w Warszawie (wcześniej pod nazwą EXTENDA, Agencja Promocji Regionu Andaluzji).

Jednym z bardziej rozwiniętych obszarów, którym się zajmuje Andalucía TRADE jest ELE czyli nauczanie języka hiszpańskiego jako języka obcego. Andaluzja to region, w którym znajduje się najwięcej w całej Hiszpanii szkół językowych z Akredytacją Instytutu Cervantesa. Stowarzyszenie Szkół Języka Hiszpańskiego w Andaluzji (EEA https://aeea.org/) liczy najwięcej szkół członkowskich (36) spośród wszystkich organizacji należących do Federacji Stowarzyszeń Szkół Języka Hiszpańskiego w Hiszpanii (FEDELE https://fedele.org/)

Andalucía TRADE prowadzi portal www.HiszpanskiwAdaluzji.pl o niekomercyjnym charakterze, gdzie można znaleźć informacje o kursach języka hiszpańskiego w 70 szkołach z Regionu Andaluzji (m.in. w Sewilli, Granadzie, Maladze, Kadyksie czy Kordobie). Portal ten ma za zadanie ułatwić dostęp do ofert poszczególnych szkół językowych z Andaluzji, jak i ukazać atrakcje każdej z wybranej lokalizacji. W Andaluzji istnieje wiele szkół, które oferują lekcje hiszpańskiego dla uczniów i szkolenia dla nauczycieli. Kursy przeznaczone są zarówno dla grup, jak i osób indywidualnych. Szkoły andaluzyjskie oferują również dodatkowe aktywności takie, jak wycieczki, warsztaty flamenco czy tapas. Z pewnością największą atrakcją jest udział w kursie stacjonarnym w Andaluzji, jednak od kilku lat większość szkół udostępnia też swoje kursy w wersji zdalnej. Dotyczy to zarówno kursów tradycyjnych, jak i specjalistycznych, jak hiszpański w biznesie, hiszpański w medycynie i in.

Los comentarios están cerrados.