Sin Fronteras participará también en Expertos ELE

Sin Fronteras participará también en Expertos ELE

Sin Fronteras, autores del nuevo libro Habla A2, aunque no estarán presentes, nos han enviado unos detalles para los asistentes. Aquí podéis leer algo más sobre su nuevo manual:

Sin Fronteras Instituto Español od 2004 roku zajmuje się nauczaniem języka hiszpańskiego i od wielu lat zajmuje pozycję jednej z wiodących szkół językowych koncentrujących się na języku hiszpańskim. Sin Fronteras Instituto Español zadebiutowało jako wydawca materiałów do nauki języka hiszpańskiego już w roku 2017.  Do tej pory wydawnictwa nasze kierowaliśmy przede wszystkim do nauczycieli i uczniów Instytutu. Jednak od momentu swego powstania nieodłącznie kojarzymy się z językiem hiszpańskim i nieszablonowymi materiałami wspomagającymi nauczyciela języka hiszpańskiego.

W tym roku po raz pierwszy przedstawiamy pozycję, którą chcielibyśmy zainteresować szersze grono nauczycieli profesjonalnie zajmujący się nauczaniem języka hiszpańskiego – podręcznik Habla A2. Atrakcyjny, nowoczesny, łatwy w użyciu podręcznik, wsparty kilkunastoletnim doświadczeniem dydaktycznym autorów.

Co oferuje HABLA A2?

W podręczniku znajdziesz wiele propozycji promujących dialog i komunikację, ze szczególnym naciskiem na poprawę umiejętności konwersacyjnych i wzbogacenie słownictwa niezbędnego do funkcjonowania w różnych obszarach. Podręcznik zawiera dużą liczbę tekstów, o różnej tematyce i napisanych tak, aby dać nauczycielowi możliwość ich wykorzystania na różne sposoby. HABLA A2 przywiązuje również szczególną wagę do jasnej i zwięzłej prezentacji istotnych zagadnień gramatycznych, za pomocą atrakcyjnych i intuicyjnych tabel i diagramów. Wszystko to jest wzmacniane ćwiczeniami, które będą dla ucznia stymulującym wyzwaniem. W Habla A2 nie znajdziesz nudnych, sztampowych, „mechanicznych” ćwiczeń! Podręcznik dostarcza też nauczycielowi wiele różnorodnych materiałów do pracy zespołowej uczniów.

Nasi autorzy to wybitni specjaliści zajmujący się dydaktyką języka hiszpańskiego od wielu lat i specjalizujący się w nauczaniu uczniów polskojęzycznych. Wśród nich są oczywiście autorzy podręcznika Habla A2 Jorge Salazar Rivera i David Amorín García.

W opracowaniu mamy kolejne części podręcznika Habla oraz materiały dydaktyczne do nauki języka hiszpańskiego dla uczniów polskojęzycznych.

 

Los comentarios están cerrados.